KONTAKT MAILOWY
Małgorzata Łuka-Kowalczyk Małgorzata Łuka-Kowalczyk
tel.: 0 792 083 752
e-mail: mmbs@vp.pl
Aktualności

2018-05-02

Książka Toma Griffina już w Polsce

Książkę można kupić poprzez zamówienie mailowe na tej stronie oraz w Galerii Kormoran na Twardej 7 oraz juz wkrótce na portalu Czarymary.pl Cena książki 29.90 zł plus koszty przesyłki. W Warszawie jest możliwość bezpośredniego kupna.

więcej

2014-01-24

Tom Griffin II wywiad

Najnowszy wywiad z TOmem Griffinem na temat jego metdoy Hidden Mind

więcej

2013-01-23

"Hidden Mind" w Polsce

Długo oczekiwane warsztaty Toma Griffina - I wywiad z Tomem o meodzie Hidden Mind oraz jego pracy..

więcej

Terapia


Celem czterodniowego programu jest poznanie stanu zdrowia pacjenta, jego stanu energetycznego oraz pracy poszczególnych organów oraz przekształcenie stresu w witalność i nauczenie się zwalczać skutki stresu, przywracać równowagę między umysłem, ciałem i emocjami. 

Etapy postępowania

  • Na początku skanujemy energetyczną strukturę ciała, by ocenić jej przepływ i równowagę. Jest to niezbędne, ponieważ, jak ustaliła już medycyna, pierwotną przyczyną choroby jest załamanie w systemie energetycznym ciała.
  • Upewniamy się, że struktura mięśniowa jest rozluźniona i działa poprawnie. W wyniku stresu, struktura mięśniowa się kurczy, traci elastyczność i zmusza kręgosłup do skrzywienia.
  • Sprawdzamy i pobudzamy układ szkieletowy wraz z mechaniką stóp, aby upewnić się, że nie ma żadnego promieniującego bólu ani zaburzeń neurologicznych, które powodują mnóstwo symptomów chorobowych. .
  • Oceniamy również funkcjonowanie układu trawiennego i doradzamy zmiany w diecie. Jest to sprawa zasadnicza, ponieważ ciało reaguje na to co wchłania i wydala.
  • Uczymy pacjenta specjalnych technik medytacyjnych, które pomogą pokonać stres emocjonalny.
  • Jeśli jest taka potrzeba - zaczynamy pracę z zaburzonymi organami wewnętrznymi: wątrobą, nerkami, sercem, śledzioną itp. Przekształcamy negatywne emocje zgromadzone w tych obszarach za pomocą wizualizacji, kolorów i dźwięków. To oryginalna i bardzo mocna metoda pracy, dzięki której terapia Plexus jest absolutnie wyjątkowa i skuteczna.

Dzięki terapii Plexus będziecie mieli mniej: stresu, bólu, irytacji, zmęczenia, lęku za to więcej spokoju umysłu, energii, relaksacji, jasności, radości i szczęścia.