KONTAKT MAILOWY
Małgorzata Łuka-Kowalczyk Małgorzata Łuka-Kowalczyk
tel.: 0 792 083 752
e-mail: mmbs@vp.pl
Aktualności

2018-05-02

Książka Toma Griffina już w Polsce

Książkę można kupić poprzez zamówienie mailowe na tej stronie oraz w Galerii Kormoran na Twardej 7 oraz juz wkrótce na portalu Czarymary.pl Cena książki 29.90 zł plus koszty przesyłki. W Warszawie jest możliwość bezpośredniego kupna.

więcej

2014-01-24

Tom Griffin II wywiad

Najnowszy wywiad z TOmem Griffinem na temat jego metdoy Hidden Mind

więcej

2013-01-23

"Hidden Mind" w Polsce

Długo oczekiwane warsztaty Toma Griffina - I wywiad z Tomem o meodzie Hidden Mind oraz jego pracy..

więcej

Czym jest Plexus ?

Plexus to alternatywny system opieki zdrowotnej stworzonej przez Michaela O'Doherty oraz Toma Griffina (plexus oznacza splot słoneczny i sieć - którą jesteśmy wszyscy powiązani ze sobą). Opiera się on na założeniu, że człowiek jest istota energetyczną i że wszystko co nas otacza jest energią - potwierdzają to odkrycia fizyki kwantowej. To, że ciało, tak jak każdy żywy organizm składa się z energii uznała już także oficjalnie medycyna. Stało się to w 1979 roku w momencie gdy Światowa Organizacja Zdrowia zaakceptowała akupunkturę, która bazuje na energetycznym systemie meridianów.


W zdrowym ciele energia krąży swobodnie przez system meridianów. Kiedy zaczynamy podlegać stresowi, negatywnym emocjom czy urazom - energia w ciele zostaje na chwilę zamrożona; tak powstają blokady energetyczne - najpierw w aurze, potem jeśli nie zostaną dostrzeżone i usunięte - schodzą głębiej, czyli na poziom fizyczny ciała człowieka. Zaczyna się choroba. Zatrzymanie życiodajnej energii powoduje ogromne szkody, wpływa nie tylko na ciało fizyczne, które zacznie chorować, ale także na stan umysłu, ducha i emocji. Zaczną się zachwiania nastrojów, apatia, depresje, tak częsty dziś brak chęci do życia. Nie musi tak być.

Terapia Plexus bazuje na potężnej energii Wszechświata, oraz sile INTENCJI terapeuty. Pozwala to szybko przywrócić równowagę energetyczną w ciele. Dzięki niej można osiągnąć niewiarygodne rezultaty nawet w przypadku chorób co do których medycyna konwencjonalna pozostaje bezradna min.: alergie, stwardnienie rozsiane, nowotwory, autyzm, ADHD, ADD, astmę, depresję, zaburzenia neurologiczne...