KONTAKT MAILOWY
Małgorzata Łuka-Kowalczyk Małgorzata Łuka-Kowalczyk
tel.: 0 792 083 752
e-mail: mmbs@vp.pl
Aktualności

2018-05-02

Książka Toma Griffina już w Polsce

Książkę można kupić poprzez zamówienie mailowe na tej stronie oraz w Galerii Kormoran na Twardej 7 oraz juz wkrótce na portalu Czarymary.pl Cena książki 29.90 zł plus koszty przesyłki. W Warszawie jest możliwość bezpośredniego kupna.

więcej

2014-01-24

Tom Griffin II wywiad

Najnowszy wywiad z TOmem Griffinem na temat jego metdoy Hidden Mind

więcej

2013-01-23

"Hidden Mind" w Polsce

Długo oczekiwane warsztaty Toma Griffina - I wywiad z Tomem o meodzie Hidden Mind oraz jego pracy..

więcej

Historia Barsów

Wszystko zaczęło się od pytania. Dwadzieścia lat temu Gary Douglas, twórca „Barsów” i „Access Consciousness” („Dostęp do Świadomości”) dotarł w swym życiu do punktu zwrotnego. Zdał sobie sprawę, że jego życie kompletnie mija się z jego oczekiwaniami. Po latach prób znalezienia sensu w szaleństwie tego świata, robieniu rzeczy, które MIAŁY zagwarantować mu szczęście zdał sobie sprawę, że jest coraz bardziej zmęczony, nieszczęśliwy i sfrustrowany. Pomyślał, że jak tak ma wyglądać ludzka egzystencja – to on dziękuję , nie jest takim życiem zainteresowany. Chwilę później przyszła mu do głowy myśl, że musi istnieć w tym ogromnym Wszechświecie coś więcej niż to czego doświadczamy na co dzień. Zaczął zadawać Wszechświatowi pytania: „Czym mogę być?” „Co mogę robić?”, „Co mogę mieć, wykreować czy stworzyć?” „Co sprawiłoby, że moje życie byłoby lepsze i świat byłby lepszym miejscem do życia?”


Dein Heer i Gary Douglas

Gary zadał pytania i postanowił nie szukać na nie odpowiedzi. Zdecydował, że na odpowiedź poczeka i że ona przyjdzie. Był zdecydowany ją uzyskać , niezależnie od tego jaka by ona była. W jakiś czas później spostrzegł, że jego życie zaczyna się subtelnie zmieniać. Coraz głębiej zaczął rozwijać swoje umiejętności związane z channelingiem i pracą duchową. Coraz bardziej zaczął ufać temu co do niego przychodziło podczas sesji. Zaczął czuć energię i widzieć ją wszędzie. Także pod postacią naszych decyzji i działań oraz dostrzegać tę energię, której ludzie używają, żeby się sami ograniczać. W końcu zdał sobie sprawę, że to co ma ludziom do zaoferowania jest czymś nawet więcej niż prosił. Zaczął otrzymywać informacje i wskazówki na temat tego w jaki sposób ludzie mogliby zmienić każdy aspekt swojego życia. I wtedy zadał kolejne pytanie: „Jak chciałbym, żeby moje życie wyglądało?” Kilka dni później, czekając na informacje od Wszechświata , Gary dostał telefon od nieznajomego mężczyzny, który prosił go, żeby zrobił channeling jego znajomemu. Gary zgodził się. Poczuł, że energia związana z tą propozycją zgadzała się z energią pytania, które wysłał w Kosmos. Podążył więc za nią.
 
Podczas tej sesji weszła z nim w kontakt grupa Istot Pozaziemskich o nazwie Novi”. „Novi” przekazali mu informacje o specjalnych punktach na głowie, czyli „Barsach” (Bars – z ang. tabliczka, pręt). Gary szybko zdał sobie sprawę z tego, że właśnie dostał narzędzie, dzięki któremu może pomóc ludziom funkcjonować na Ziemi w zupełnie inny sposób. Zaczął pracować z tymi punktami a po jakimś czasie zdał sobie również sprawę, że powinien zacząć dzielić się tą wiedzą. Dzięki temu da im narzędzia, które pozwolą im zwiększyć możliwości i pozwolą im na zmianę funkcjonowania. To był początek „Access”, czyli „Dostępu do Świadomości”.

Później do Garego Douglasa dołączył Dain Heer, który wniósł do „Access” niezwykłe umiejętności, ogromną wrażliwość energetyczną, dynamikę i ogromną moc duchową. Ich spotkanie nie było przypadkowe. Okazało się szybko, że są dla siebie bliźniaczymi duszami. Dain urodził się dokładnie tego samego dnia i miesiąca co Gary tylko dwadzieścia lat później. Dzięki ich współpracy „Access” rozprzestrzenił się na całe Stany Zjednoczone i poza jego granice. Dziś jest obecny na każdym kontynencie.